Sukcesy uczniów LO Centrum Szkół Mundurowych Zamość

  • 03.10.2017, 19:11
  • materiał nadesłany/Daniel Czubara
Sukcesy uczniów LO Centrum Szkół Mundurowych Zamość LO CSM Zamość
Dziewiąte miejsce w klasyfikacji ogólnej i pierwsze wśród drużyn żeńskich – to dorobek drużyny LO Centrum Szkół Mundurowych Zamość na zawodach strzeleckich zorganizowanych przez Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie.

30 wrześnie reprezentacja zamojskiej “mundurówki” w składzie: Natalia Wiater, Martyna Sykuła, Adrianna Gęborys, brała udział w zawodach strzeleckich zorganizowanych na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Zawody odbyły się na strzelnicy WAT przy ulicy Kocjana w Warszawie. Organizatorzy podkreślali, że celem wydarzenia jest popularyzacja strzelectwa jako sportu oraz integracja młodzieży.

Dziewczyny strzelały wyśmienicie. W klasyfikacji ogólnej zajęły bardzo wysokie 9 miejsce wśród 56 zespołów reprezentujących szkoły mundurowe i organizacje proobronne. Wśród drużyn żeńskich były najlepsze.

Konkurs odbył się w hołdzie generałom, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku. W wydarzeniu uczestniczyły ich rodziny. Patronem wydarzenia było Ministerstwo Obrony Narodowej.

materiał nadesłany/Daniel Czubara

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe