Zamość: Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

  • 09.10.2017, 12:13
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Zamość: Kto rozpoznaje tego mężczyznę?
Policjanci z komendy w Zamościu poszukują mężczyzny, który włamał się do dwóch domów jednorodzinnych w Sitańcu Wolica. Do włamań doszło 13 września 2017 r. Na podstawie prowadzonych czynności ustalono wizerunek jednego ze sprawców i sporządzono portret pamięciowy. Jeżeli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z zamojską policją pod nr tel. (84) 677-14-17 lub (84) 677-14-22.

W dniu 13 września 2017 r. w miejscowości Sitaniec Wolica sprawcy włamali się do dwóch domów. W wyniku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że włamania dokonane były przez te same osoby. Sprawców najprawdopodobniej było trzech, byli to mężczyźni. W jednym przypadku do mieszkania weszli przez drzwi balkonowe, w kolejnym przez okno kuchenne. Z obu domów zabrali sprzęt komputerowy, złotą biżuterię oraz pieniądze. Po włamaniu odjechali z miejsca zdarzenia samochodem marki Skoda lub Honda w ciemnym kolorze.

Policjanci ustalili wizerunek jednego ze sprawców. Ktokolwiek rozpoznaje wizerunek mężczyzny przedstawiony na portrecie pamięciowym, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2, lub kontakt telefoniczny po nr tel. (84) 677-14-17 lub (84) 677-14-22. 

www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe