Uroczyste otwarcia Podwórka Talentów Nivea! Gościem będzie Mateusz Kusznierewicz

  • 12.10.2017, 13:45
  • materiał nadesłany
Uroczyste otwarcia Podwórka Talentów Nivea! Gościem będzie Mateusz Kusznierewicz zdjęcie nadesłane
16 października 2017 r. o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu odbędzie się uroczyste otwarcie Podwórka Talentów Nivea.

Kolorowy, nowoczesny plac zabaw, wygrany przez zamojską Siódemkę w konkursie ogłoszonym przez firmę Nivea zbudowany został w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Pojawiające się każdego dnia kolejne nowe elementy wyposażenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów, rodziców i całego środowiska lokalnego.

Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekują teraz na otwarcie placu zabaw. Uroczystość odbędzie się przy udziale znamienitych gości i całej społeczności szkolnej. Przybędzie przedstawiciel firmy Nivea oraz ambasador akcji Podwórka Talentów Nivea Mateusz Kusznierewicz. W planie uroczystości jest pokaz talentów uczniów, oficjalne przemówienia gości, uroczyste przecięcie wstęgi i poświęcenie placu zabaw, a później wspaniała zabawa na nowoczesnym, niezwykłym, kolorowym Podwórku Talentów Nivea.

materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe