Gm. Zamość: Nielegalny towar na posesji

  • 12.10.2017, 13:52
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Gm. Zamość: Nielegalny towar na posesji http://lubelska.policja.gov.pl/
Policjanci z Posterunku Policji w Zwierzyńcu na jednej z posesji w gminie Zamość ujawnili i zabezpieczyli ponad 1200 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz ponad 20 butelek wyrobów spirytusowych również bez znaków akcyzy. Gdyby nielegalne wyroby trafiły na rynek Skarb Państwa straciłby prawie 21 tys. zł.

Wczoraj policjanci ze Zwierzyńca sprawdzając wcześniej uzyskaną informację na jednej z posesji znajdującej się w gm. Zamość ujawnili i zabezpieczyli towar bez polskich znaków akcyzy. 41-letni mieszkaniec tej posesji nielegalne papierosy i alkohol przechowywał w mieszkaniu oraz pomieszczeniach gospodarczych. Mundurowi sprawdzili również samochód znajdujący się na posesji. W jego wnętrzu również były papierosy bez akcyzy. Łącznie mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad 1200 paczek papierosów różnych marek oraz 22 butelki alkoholu różnej pojemności bez polskich znaków akcyzy. Gdyby nielegalne wyroby trafiły na rynek Skarb Państwa straciłby prawie 21 tys. zł.

www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe