Szlachetny gest wychowanków MDK

  • 18.10.2017, 12:36
  • materiał nadesłany
Szlachetny gest wychowanków MDK
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu w ramach projektu profilaktycznego pod nazwą „Profilaktyka! Niech rak nas unika.” organizują koncert zespołów artystycznych MDK, pod nazwą „Dajemy uśmiech”, dla pacjentów oraz pracowników Nu- Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu.

Wychowankowie MDK zaśpiewają, zatańczą oraz przekażą własnoręcznie zrobione upominki dla tych wszystkich, którzy w tych trudnych chwilach znaleźli czas by wspólnie z dziećmi i młodzieżą szarą rzeczywistość zamienić w kolorowy świat, pełen radości i zabawy.

Koncert odbędzie się dnia 18 października 2017 roku o godz. 16:00 w placówce Nu- Med przy ul. Aleje Jana Pawła II 10, 22-400 Zamość.

materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe