Ludowcy prezentują program samorządowy dla Lubelszczyzny VIDEO

  • 24.10.2017, 23:07 (aktualizacja 25.10.2017, 17:40)
  • red.
wegiel_lubelskie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Spotkanie z samorządowcami i mediami miasta i powiatu zamojskiego dotyczyło prezentacji pierwszej części programu samorządowego Polskiego Stronnictwa Ludowego dla województwa lubelskiego.

Został zaprezentowany systemowy program wsparcia budowy kopalni w regionie.
Zasoby węgla kamiennego w Lubelskim Zagłębiu Węglowym szacuje się na ok. 40 mld ton, co stanowi ok. 21,5 % polskich zasobów węgla kamiennego. Czas aby nowe kopalnie stały się faktem. Jak to zrobić?

Dodatkowo ważną informacją przekazaną na spotkaniu był fakt występowania dużych pokładów węgla koksującego na Zamojszczyźnie.

Program zaprezentował szef Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie lubelskim, poseł do Parlamentu europejskiego Krzysztof Hetman w towarzystwie Prezesa Zarządu Powiatowego PSL w Zamościu, członka zarządu Województwa Lubelskiego - Arkadiusza Bratkowskiego oraz Starosty zamojskiego -
Henryka Mateja

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe