[VIDEO] Sobota ze Zdrowiem w Zamościu

  • 03.12.2017, 15:32 (aktualizacja 03.12.2017, 15:48)
  • red.
numed_dzien_chorego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Arkadiusz Bratkowski zaprosił mieszkańców miasta Zamość i powiatu zamojskiego na „SOBOTĘ ZE ZDROWIEM”, która odbędzie się 2 grudnia w budynku NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość.
W ramach wydarzenia każdy mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich ginekologicznych, urologicznych, chirurga onkologa, onkologa klinicznego, onkologa radioterapeuty, internisty skorzystać z badania urologicznego z oznaczeniem pomiaru PSA, badania ginekologicznego z pobraniem cytologii i badania internistycznego z pomiarem ciśnienia krwi, glikemii i EKG
 
„SOBOTĘ ZE ZDROWIEM” zorganizowali: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu i  NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość Sp z o.o.
 
Pomysłodawcą, inicjatorem i patronem honorowym „SOBOTY ZE ZDROWIEM” jest Arkadiusz Bratkowski.
red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe