Czytam i rysuję z energią - finał akcji

  • 08.12.2017, 12:16 (aktualizacja 08.12.2017, 12:23)
  • materiał nadesłany
Czytam i rysuję z energią - finał akcji
Dobiega końca IX edycja akcji edukacyjno-czytelniczej „Czytam i rysuję z energią”, podsumowanie projektu i finał konkursu plastycznego odbędzie się 15 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej, ul. Kamienna 20 w Zamościu.

W programie spotkania, oprócz wręczenia nagród i wyróżnień dla laureatów konkursu oraz podziękowań dla osób zaangażowanych w akcję, odbędą się m.in. warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci „Ciekawski George w bibliotece” prowadzone przez Annę Uszyńską.

„Czytam i rysuję z energią” to program realizowany od 9 lat w bibliotekach Książnicy Zamojskiej i dofinansowywany corocznie przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość. Jego celem jest edukacja dzieci w wieku przedszkolnym w zakresie bezpiecznego użytkowania energii elektrycznej.

 

materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe