Wyróżnienie dla wychowanki Bursy nr 2 w konkursie plastycznym o Józefie Piłsudskim

  • 14.12.2017, 13:06
  • materiał nadesłany
Wyróżnienie dla wychowanki Bursy nr 2 w konkursie plastycznym o Józefie…
W siedzibie IPN w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Józef Piłsudski patriota, żołnierz, człowiek”.

Patronat nad konkursem objął Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk. Konkurs organizowany był w 150 rocznicę urodzin Marszałka oraz w przypadającą na rok 2018 setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Praca przedstawiająca portret Józefa Piłsudskiego stworzona przez wychowankę Magdalenę Franczak została doceniona i wyróżniona. Nagrodę na ręce nauczyciela – wychowawcy przekazała Kurator Oświaty życząc by przekazać wychowance dalszych sukcesów i rozwoju wspaniałego talentu.

materiał nadesłany

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe