Wystartowało głosowanie w Plebiscycie na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zamościa 2017 roku

  • 6.02.2018, 14:09 (aktualizacja 06.06.2018 11:21)
  • red.
Wystartowało głosowanie w Plebiscycie na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zamościa 2017 roku
Już 23 lutego nagrodzimy najlepszych i najpopularniejszych sportowców Zamościa w 2017 roku. O tym kto otrzyma te wyróżnienia możesz zadecydować również Ty! W tym roku uhonorujemy jedną z osób, która wyśle smsa w naszym Plebiscycie.

To już VIII edycja Plebiscytu na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zamościa 2017 roku. Od 7 lat nagradzamy wyróżniających się zawodników i trenerów. Laureatami naszego Plebiscytu byli mistrzowie Polski, Europy i świata. 

Oprócz najlepszych zawodników i trenerów przyznamy tradycyjnie wyróżnienia w kategoriach "Odkrycie Roku", "Ambasador Sportowy Zamościa". W tym roku przyznamy również nagrodę w kategorii Sport Senior +. Tym samym chcemy uhonorować osoby, które pomimo pędzących lat są młode duchem i aktywnie reprezentują Zamość na sportowych arenach ogólnopolskich i światowych. 

W tym roku nominowaliśmy 33 podmioty w tym 25 sportowców i 8 trenerów.

Sportowców wybiera kapituła złożona z zamojskich dziennikarzy. Ważnym głosem jest również głos naszych internautów. Głosowanie już ruszyło i potrwa do 22 lutego 2018 roku do godziny 23:59. Aby zagłosować na wybranego zawodnika lub trenera wystarczy wysłać sms pod numer 7248 a w treści wpisać numer osoby nominowanej. Numery te znajdziecie na naszej stronie www.zamojska.pl po prawej stronie. Tam również podajemy aktualne wyniki głosowania smsowego. 

Spośród osób, które wyślą smsa wylosujemy jedną, która otrzyma ATRAKCYJNĄ NAGRODĘ NIESPODZIANKĘ!

Nagroda czeka również na osobę, która otrzyma najwięcej głosów smsowych. 

Jak co roku na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają atrakcyjne nagrody. 

Wyniki ogłosimy podczas uroczystej gali 23 lutego 2018 roku w Hotelu Koronnym****.

Sponsorami naszego Plebiscytu są: Sponsor główny - E.Leclerc Zamość, Urząd Marszałkowski, Miasto Zamość, Starostwo Powiatowe Zamość, PGE Dystrybucja SA Oddział Zamość, PGE Obrót Oddział z siedzibą w Zamościu, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Zamościu, Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. w Zamościu, Intermarche, PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa spółka z o.o. w Zamościu, Hotel Koronny, Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu, Sklep odzieżowy - Manhattan, Szkoła Języków Obcych "Bacalarus", Wójt Gminy Miączyn, Arkadiusz Handiuk - Restauracja OSIR, "Bilton" Sławomir Bil, Pizzeria Il Tempo, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu, Biuro Rachunkowe "Spinacz", Sklep odzieżowy "Recman", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Moto - Partner Zamość, Van Taxi Zamość.  

 

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Internautka
Internautka 23.02.2018, 20:22
"Ważnym głosem jest również głos naszych internautów." Analizując przebieg plebiscytu i dokonane wybory, internauci mają te słowa odczytywać jako sarkazm? Bo innego komentarza do całej akcji nie ma.
Redakcja
Redakcja 24.02.2018, 12:25
Szanowna Internautko, głos naszych internautów był głosem ważnym ale nie decydującym, sportowców wybierała kapituła złożona z zamojskich dziennikarzy. Głos internautów był głosem dodatkowym, ale tym razem nie wpłynął na wynik, ponieważ typy dziennikarzy były inne.
Oczywiście osobę z największą liczbą głosów nagrodzimy.

Pozostałe