OCB zwycięzcą Turnieju o puchar Dyrektora OSiR

  • 12.02.2018, 16:04
  • OSiR Zamość
turniej_o_puchar_dyrektora_osir.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
11 lutego 2018 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8 odbył się Turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Dyrektora OSiR.

Do turnieju przystąpiło 12 drużyn. Drużyny zostały rozlosowane na dwie grupy i rywalizowały w systemie „każdy z każdym”.
GRUPA „A”
BRO UNITED
GRUPA HDJ
NIEKONWENCJONALNI KOLEKCJONERZY
LTW
DZIECI DŻEPETTO
BETA STARY ZAMOŚĆ
GRUPA „B”
OCB
FC SKIERBIESZÓW
E-ZAMOŚĆ
NIEZŁOMNI
RESTAURACJA RENESANS
SIATEX
Z grupy „A” do fazy półfinałowej wyszły dwie drużyny z najkorzystniejszym bilansem punktowym  BRO UNITED (13pkt.) i LTW (11 pkt.), natomiast z grupy „B” FC SKIERBIESZÓW (12 pkt.) oraz OCB (13pkt.). Półfinały rozegrano na krzyż: I drużyna Grupy A vs II drużyna Grupy B, I drużyna Grupy B vs II drużyna Grupy A.
WYNIKI SPOTKAŃ PÓŁFINAŁOWYCH:
BRO UNITED – FC SKIERBIESZÓW – 1:2
OCB – LTW – 2:1
FINAŁ:
FC SKIERBIESZÓW – OCB – 2:3
Po emocjonującym i wyrównanym spotkaniu finałowym zwycięzcą Turnieju została drużyna OCB. Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrany został Marcin Maruchniak (FC SKIERBIESZÓW), najlepszym bramkarzem Mateusz Wróbel (OCB), królem strzelców z dorobkiem 10 goli na koncie został Przemysław Gałka (RESTAURACJA RENESANS). Dekoracji najlepszych zespołów oraz zawodników dokonał Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu Pan Mateusz Ferens.

OSiR Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe