Premiera filmu dokumentalnego pt. „Józef Śmiech "Ciąg" - Jak było naprawdę?

  • 13.02.2018, 17:28
  • red.
film_ciag.mp4
Wczoraj w sali koncertowej Klubu Garnizonowego w Zamościu odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Józef Śmiech "Ciąg" - Jak było naprawdę?”.

Poruszony w filmie „Józef Śmiech "Ciąg" - Jak było naprawdę?” temat trudnych powojennych losów bohatera walki o wolną Ojczyznę, żołnierza Armii Krajowej - represjonowanego przez komunistyczny reżim, oskarżanego przez autora jednego artykułu o zdradę zdecydowanie w opinii członków naszego Związku zasługuje na uwagę i ocenę.

Film jest inicjatywą Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej okręg Zamość współfinansowaną przez Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych  przy współpracy z Telewizją Polską S. A. TVP3 Lublin.

 

Szczegóły w materiale wideo.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe