[VIDEO] Co nam w duszy gra 2018

  • 8.03.2018, 20:14
  • red.
przeglad_artystyczny_osob_niepelnosprawnych.mp4
Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną "Wszyscy Razem" w Zamościu przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno- Wychowawczym w Zamościu oraz Klubem 3 Batalionu Zmechanizowanego zorganizowało V Regionalne Prezentacje Artystyczne Osób Niepełnosprawnych "Co nam w duszy gra…", pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość.

Prezentacje odbyły się dziś 8 marca w Klubie 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu. Zaprezentowały się zespoły artystyczne ze specjalnych ośrodków szkolno- wychowawczych, niepublicznych szkół specjalnych, szkół z oddziałami integracyjnymi, z ośrodków edukacyjno- terapeutycznych i warsztatów terapii zajęciowej z Zamościa i regionu.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe