Wernisaż wystawy KOBIETA W CZERWIENI

  • 8.03.2018, 21:32 (aktualizacja 08.03.2018 21:40)
  • materiał nadesłany
Wernisaż wystawy KOBIETA W CZERWIENI
8 marca 2018 r. w galerii „BipeArt” Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu odbył się wernisaż wystawy: „Kobieta w czerwieni”. Wystawa została zorganizowana dzięki współpracy Zamojskim Towarzystwem Fotograficznym i Młodzieżową Pracownią Fotografii „Negatyw”.

Wystawa pt. „Kobieta w czerwieni” to projekt zbiorowy Młodzieżowej Pracowni Fotografii „Negatyw” istniejącej przy S.M. im. J. Zamoyskiego w Zamościu, zrealizowany w formie warsztatów. Uczestnicy zajęć wykonali zdjęcia, których elementami przewodnimi były kobieta i kolor czerwony. Bohaterkami prac są nastolatki, małe dziewczynki, ale i babcie. Kolor „czerwony” został wybrany nieprzypadkowo, gdyż czerwień, jako najgorętsza z barw, od najdawniejszych czasów była kolorem życia i skrajnych uczuć.

Wystawa pochodzi z archiwum pracowni Negatyw. Fotografie zostały wykonane pod kierunkiem instruktorów Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego: Piotra Komajdy i Andrzeja Pogudza.

Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu przy ul. Sienkiewicza 5

materiał nadesłany

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe