Grand Prix Ogónopolskiego Konkursu Duetów Fortepianowych znowu dla duetu z Zamościa?

  • 9.03.2018, 14:15
  • materiał nadesłany
Grand Prix Ogónopolskiego Konkursu Duetów Fortepianowych znowu dla duetu z Zamościa?
W szóstej edycji Konkursu, wiosną ubiegłego roku, to właśnie duet z zamojskiej szkoły muzycznej otrzymał główną nagrodę. Zapraszamy do śledzenia tegorocznych zmagań młodych pianistów z całego kraju.

W dniach 15-17 marca 2018 r. w Państwowej Szkole Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Zamościu przy ulicy Kościuszki 5, odbędzie się VII Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem".

Impreza obejmuje: Przesłuchania Konkursowe duetów fortepianowych  oraz wykłady , warsztaty pianistyczne, wystawy i koncerty. Szczególnie zapraszamy  : 15 marca - na Koncert Nadzwyczajny krakowskiego PIANO DUO APPASSIONATO z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu oraz 16 marca- na Koncert Laureatów VII OKDF "Grajmy razem". Impreza ma charakter otwarty.

 VII OKDF "Grajmy razem" jest objęty patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego natomiast Koncert Nadzwyczajny patronatem Prezydenta Miasta Zamość.


Szczegółowe informacje na stronie PSM  http://www.psmzam.pl oraz Orkiestry Symfonicznej

materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe