Region: Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

  • 15.03.2018, 12:50
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Region: Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, podczas przeszukań zabezpieczyli łącznie ponad 100 porcji dilerskich marihuany. Dzięki własnym ustaleniom zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 34-lat, którzy posiadali przy sobie zabronione substancje. Dodatkowo jeden z nich zajmował się ich sprzedażą. Teraz obaj odpowiedzą przed Sądem.

We wtorek policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z tomaszowskiej komendy ustalili, że 24-letni mężczyzna może posiadać przy sobie marihuanę. Funkcjonariusze zauważyli na jednym z parkingów pojazd marki Opel w którym znajdował się mieszkaniec gm. Łaszczów. Ich ustalenia okazały się słuszne bo podczas przeszukania samochodu ujawnili i zabezpieczyli ponad susz marihuany z którego można by przygotować ponad 40 porcji dilerskich tego narkotyku.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Dalsze ustalenia funkcjonariuszy doprowadziły do 34-letniego mieszkańca gm. Łaszczów. Kryminalni  przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny, gdzie również ujawnili i zabezpieczyli narkotyki. Były one ukryte w pudełku po perfumach oraz w słoiku. W sumie u 34-latka zabezpieczyli ponad 60 porcji dilerskich marihuany.

Tego dnia policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 100 działek dilerskich marihuany. Obaj posiadacze narkotyków zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Wczoraj 24-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast z 34-latkiem dzisiaj są wykonywane dalsze czynności procesowe. Mężczyzna oprócz posiadania narkotyków podejrzany jest o handel nimi. Zgodnie z kodeksem karnym to przestępstwo zagrożone jest kara do 8 lat pozbawienia wolności.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Graf
Graf 21.08.2018, 23:12
Jak te NFI są żywe w manipulowaniu giełda stąd tak dziwne zbiegi okoliczności i narkotyki u Grzegorza... i firmy słupy na WSI https://wiadomosci.wp.pl/g-wie…

Pozostałe