Sukcesy wychowanków MDK w Zamościu

  • 15.05.2018, 21:55
  • materiał nadesłany
Sukcesy wychowanków MDK w Zamościu
W dniu 9 maja 2018 r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyły się Eliminacje Powiatu Zamojskiego do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.

Spośród wszystkich uczestników Jury nominowało trzy osoby, które będą reprezentowały nasz powiat w Rykach. Wśród wytypowanych znalazły się wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu – Amelia Kłos i Adriana Różańska otrzymując tytuły Laureatów. MDK Zamość reprezentowała również Karolina Szeremeta, która otrzymała nagrodę rzeczową. Wokalistki przygotował Paweł Kołodziejczyk - nauczyciel MDK Zamość.

Dnia 12 maja 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie odbył się Finał II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na polską nutę”. Na scenie zaprezentowało się 47 wykonawców z wielu polskich miast i miejscowości, którzy zostali wyłonieni przez komisję konkursową z ponad 100 zgłoszeń. II Miejsce w kategorii III 16 – 19 lat zajęła wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu – Adriana Różańska. Konkurs oceniało Jury w składzie: dr Katarzyna Sobas, Żaneta Łabudzka i Kamil Bijoś. Adriana została przygotowana przez Pawła Kołodziejczyka – nauczyciela MDK Zamość. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

materiał nadesłany

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe