Obywatel Chin nielegalnie przekroczył granicę w Dołhobyczowie

  • 15.05.2018, 22:26
  • https://www.strazgraniczna.pl/
Obywatel Chin nielegalnie przekroczył granicę w Dołhobyczowie Nadbużański OSG
W nocy z 12 na 13 maja funkcjonariusze z Placówki SG w Dołhobyczowie zatrzymali obywatela Chin, który nielegalnie przekroczył polsko-ukraińską granicę

Funkcjonariusz z Nadbużańskiego Oddziału SG, używając urządzeń do nocnej obserwacji terenu, zauważył mężczyznę, która pieszo przekroczył granicę państwową z Ukrainy do Polski.  Okazało się, że jest obywatelem Chin. Nie posiadał przy sobie dokumentów uprawniających go do legalnego pobytu na terytorium RP.  W rozmowie z funkcjonariuszami SG przyznał, że chciał dotrzeć do Francji. 32- latek, po przeprowadzeniu wobec niego czynności administracyjnych, został przekazany stronie Ukraińskiej. 

https://www.strazgraniczna.pl/
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe