Gm. Miączyn: Zderzenie rowerzystów

  • 9.06.2018, 11:58
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Gm. Miączyn: Zderzenie rowerzystów
Dwoje rowerzystów doznało obrażeń w wypadku, do którego doszło wczoraj w Zawalowie – Kolonii. Karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Badanie wykazało, że oboje byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia,  do którego doszło wczoraj na drodze biegnącej do miejscowości Miączyn. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że jadący przez miejscowość Zawalów – Kolonia 28-letni rowerzysta nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu – również roweru i najechał na tył jednośladu. W wyniku zderzenia rowery przewróciły się, a kierujący nimi upadli na ziemię doznając obrażeń. Zarówno 28-latek z gminy Werbkowice, jak i kierująca drugim rowerem 51-letnia mieszkanka gminy Miączyn karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości rowerzystów wykazało, że byli trzeźwi.

Apelujemy o ostrożność. Miłośnikom jednośladów przypominamy o obowiązku przestrzegania przepisów oraz zasad obowiązujących w ruchu drogowym.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe