Region: Jechali zbyt szybko, stracili uprawnienia

  • 11.06.2018, 16:54
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Region: Jechali zbyt szybko, stracili uprawnienia
Podczas minionego weekendu 4 kierujących pojazdami w terenie zabudowanym jechało z prędkością powyżej 100 km/h. Ich niebezpieczne poczynania na drodze zostały zauważone przez policjantów czuwających nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Nieodpowiedzialni kierowcy stracili uprawnienia, otrzymali również mandaty oraz punkty karne.

W sobotę w miejscowości Miączyn Stacja 46-letnia mieszkanka Hrubieszowa kierując pojazdem marki BMW jechała z prędkością 110 km/h. W niedzielny poranek na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu 37-letni mieszkaniec Chełma podróżował pojazdem marki Volkswagen w terenie zabudowanym z prędkością 112 km/h. Kolejny miłośnik szybkiej jazdy został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Łabuńki Pierwsze. 24-latek z gminy Łabunie na liczniku miał ponad 100 km/h. Natomiast w godzinach wieczornych w miejscowości Komarów Osada policjanci podczas kontroli drogowej zmierzyli prędkość z jaką poruszał się kierujący pojazdem marki Mazda. 37-letni zamościanin na liczniku również miał ponad 100 km/h.

Kierujący, którzy nieprzestrzegali obowiązujących w terenie zabudowanym ograniczeń prędkości zostali ukarani mandatami karnymi oraz przypisanymi do danego wykroczenia punktami. Na trzy miesiące zostaną im również odebrane uprawnienia do kierowania pojazdami.    

Kierowco zwolnij! Pamiętajmy, że zbyt szybka jazda może zakończyć się tragicznie nie tylko dla samego kierującego, ale również dla innych uczestników ruchu, których przypadkiem napotka na swojej drodze.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe