Tomaszów Lub.: Zaatakował 51-latka, kiedy przyszedł do jego matki

  • 3.07.2018, 12:09
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Tomaszów Lub.: Zaatakował 51-latka, kiedy przyszedł do jego matki
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który zaatakował 51-latka, który przyszedł w odwiedziny do jego matki. W wyniku szarpaniny, starszy z mężczyzn doznał obrażeń. Ze względu na obficie krwawiącą ranę, policjant założył mu opatrunek uciskowy. 32-latkek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za naruszenie czynności ciała grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjant musiał złożyć opatrunek uciskowy 51-letniemu mężczyźnie a drugi został zatrzymany i osadzony w areszcie. To wynik bójki do jakiej doszło wczoraj w nocy na osiedlu przy ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. 32-latkek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Na stanowisko dowodzenia tomaszowskiej komendy zadzwonił mężczyzna który zgłosił, że widzi dwóch bijących się przed blokiem mężczyzn. Na miejscu patrol zauważył zakrwawionego mężczyznę. Ze względu na obficie krwawiącą ranę przedramienia,  policjant założył opatrunek uciskowy. 51-latekpowiedział, że przyszedł odwiedzić znajomą. Kiedy był w jej mieszkaniu, pomiędzy nim a jej synem doszło do kłótni. W momencie kiedy wychodził z mieszkania, 32-latek wybiegł za nim i zaczął go szarpać. 51-latek po chwili zobaczył, że ma całą rękę we krwi.

Na ten widok 32-latek uciekł do domu. Policjanci podejrzewali, że sprawca może posiadać niebezpieczne narzędzie. Pomimo wezwania do otworzenia drzwi, nikt nie chciał im otworzyć.

W domu było jednak słychać głosy dwóch osób. Mundurowi zdecydowali się wejść do mieszkania przez uchylone drzwi balkonowe. 32-latek leżał na łóżku pobrudzony krwią. W domu znajdowała się jeszcze jego matka. 32-latkek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.  Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu.

Decydującymi dowodami w tej sprawie będą zeznania świadków i opinia lekarza biegłego. Za naruszenie czynności ciała, grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nnnnn
nnnnn 3.07.2018, 19:37
Brawo tomaszowska Mamuśka!
nnnnn
nnnnn 3.07.2018, 19:30
Brawo mamuśka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe