Nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego

  • 11.07.2018, 12:50
  • materiał nadesłany
Nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego
Przypominamy, że do 15 lipca trwa nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Propozycję projektu do zrealizowania w ramach BO może zgłosić minimum 10 mieszkańców miasta Zamość. Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Zamość (z dn. 21.06.2018 r.) dotychczasowa kwota przeznaczona na realizację Budżetu Obywatelskiego została zwiększona do 2 mln.zł., dla każdego z osiedli: po 125 tys.zł.

Aby zgłosić projekt, należy złożyć poprawnie wypełniony formularz do zarządów właściwych osiedli, Biura Obsługi Interesanta UM lub przesłać drogą elektroniczną w formie skanu na adres: [email protected] Decyduje data wpływu.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Formularz zgłoszenia projektu do Budżetu Obywatelskiego jest opublikowany na stronie internetowej urzędu miasta (www.zamosc.pl), a także dostępny w Biurze Obsługi Interesanta oraz siedzibie zarządu osiedla.

Zgłoszone projekty zostaną zaopiniowane przez powołany zespół, który sprawdzi je pod kątem możliwości realizacji, chodzi m.in o stan formalno-prawny i szacunkowy koszt realizacji zadania (maksymalnie 125 tys. zł). Który z projektów zostanie zrealizowany, o tym zdecydują sami mieszkańcy w głosowaniu tradycyjnym lub elektronicznym.

materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe