Letnia Szkoła Samorządności

  • 11.07.2018, 13:09
  • materiał nadesłany
Letnia Szkoła Samorządności
Szefowie gmin, deputowani rad gminnych i miejskich, społecznicy, aktywiści, dziennikarze z Ukrainy (w sumie ok. 30 osób) odwiedzą Zamość w ramach Letniej Szkoły Samorządności, którą organizują Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Fundacja im. Friedricha Naumanna na Ukrainie i Żółkiewska Rada Miejska.

Szkolenie odbywa się w formie szkoły letniej. Chodzi w nim o wymianę doświadczeń w zarządzaniu społecznościami i świadczeniu usług komunalnych.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Goście z Ukrainy przyjeżdżają do nas 11 lipca. Podczas pobytu w Zamościu spotkają się m.in. z prezydentem miasta, odwiedzą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o., Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

Wizyta jest jednodniowa, zostanie powtórzona dwukrotnie w sierpniu (1 i 15 sierpnia).

materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe