LHS sponsorem strategicznym Hetmana

  • 20.07.2018, 13:29
  • Kamil Gac/www.kshetman.zamosc.pl
LHS sponsorem strategicznym Hetmana
Z przyjemnością informujemy, że PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa została sponsorem strategicznym naszego klubu. Umowę o współpracy podpisał prezes spółki Zbigniew Tracichleb oraz prezes Fundacji KS Hetman Zamość, Krzysztof Krawczuk.

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. to firma, która zarządza infrastrukturą szerokotorowej linii LHS oraz oferuje usługę trakcyjną i dodatkowe usługi logistyczno – spedycyjne. Na linii LHS znajdują się obiekty infrastruktury punktowej, służące do prowadzenia ruchu pociągów (stacje i mijanki) oraz przeładunku towarów (terminale przeładunkowe, rampy i place przeładunkowe, hale magazynowe, składy celne, wagi wagonowe i samochodowe). Firma realizuje przewozy towarowe w zwartych składach i w pojedynczych wagonach, przewozy intermodalne – kontenery, naczepy samochodowe.

LHS świadczy kompleksową obsługę w zakresie kolejowego transportu towarów. Usługa skierowana jest do różnych gałęzi przemysłu, m.in. metalurgicznego, chemicznego, paliwowo- energetycznego, przetwórstwa drzewnego oraz budownictwa.

Firma specjalizuje się w transporcie towarów: masowych stałych (m.in. rudy, węgiel, kruszywa, drewno), płynnych (m.in. gazy, produkty chemiczne), sypkich (m.in. zboża, pasze, pellety), drobnicowych (m.in. wyroby metalowe, szkło, materiały budowlane)

LHS świadczymy również przewozy: jednostek intermodalnych, ładunków nadzwyczajnych (wyjątkowo ciężkich, długich, ponadgabarytowych), ładunków niebezpiecznych, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kamil Gac/www.kshetman.zamosc.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe