[VIDEO] Trolscy - wystawa w Galerii Nadszaniec

  • 28.07.2018, 12:25
  • red.
wystawa_nadszaniec.mp4
25 lipca w Galerii Nadszaniec odbył się wernisaż wystawy "Trolscy" . Autorem rysunków jest Anna Maria Bielecka.
Anna Maria Bielecka - Projektantka, malarka i fotograf. Znana jako Elf, przez swoją dziką miłość do zielska. Pracuje i mieszka w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się zawodowo projektowaniem graficznym a także fotografią portretową i reportażową. Ilustruje książki, także te dla dzieciaków, co oznacza, że oprócz aparatu także sprawnie posługuje się pędzlem czy piórkiem.
Od 10 lat związana jest z ruchem odtwórstwa historycznego w Polsce, autorka wielu fotoreportaży ukazujących uczestników Festiwalu Słowian i Wikingów w Wolinie czy w Biskupinie. Ma znajomości wśród Wikingów, Słowian, Rzymian, Gladiatorów i Celtów. Jeśli musi fotografować z dystansu, pilotuje X-winga, chodzą plotki, że używa Mocy.
Autorka mówi "To, co czyni ludzi wyjątkowymi, jest w ich sercach, a najwięcej o tych sercach mówią oczy". Swoimi portretami zwraca uwagę, ale nie przytłacza. Ożywia stwory, ale trzyma je w cuglach. Fotografia nie ma dla niej żadnych tajemnic, z powodzeniem łączy fantastykę z realizmem, czerpiąc z magii, starych wierzeń, mitologii i religii./Facebook
red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe