Gm. Sitno: Pocisk odnaleziony w lesie

  • 30.07.2018, 13:28 (aktualizacja 21.08.2018 10:32)
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Gm. Sitno: Pocisk odnaleziony w lesie
Pocisk prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej odnalazł wczoraj mieszkaniec gminy Sitno, który przechadzał się po lesie w miejscowości Boży Dar. O nietypowym znalezisku powiadomił zamojską policję.

Wczoraj mieszkaniec gminy Sitno poinformował oficera dyżurnego zamojskiej komendy o odnalezieniu niewybuchu. Pocisk o długości ok. 40 cm. znajdował się w lesie kilometr od zabudowań. Zgłaszający zaprowadził mundurowych do miejsca odnalezienia nietypowego przedmiotu. Miejsce odnalezienia pocisku zostało zabezpieczone przez policjantów, którzy zadbali o to, aby nikt z osób postronnych nie podchodził do znaleziska. Na miejsce skierowano również patrol saperski, który zajmie się zniszczeniem pocisku.

   Pamiętajmy, że odnalezione niewybuchy mogą być bardzo niebezpieczne. Dlatego też nie wolno ich przenosić, dotykać, czy też rozbrajać. Miejsce odnalezienia należy zabezpieczyć i o znalezisku natychmiast powiadomić Policję.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe