Biłgoraj: Policjanci zatrzymali 42-latka poszukiwanego listem gończym

  • 31.07.2018, 13:30
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Biłgoraj: Policjanci zatrzymali 42-latka poszukiwanego listem gończym
Mężczyzna od stycznia ubiegłego roku poszukiwany był listem gończym w związku z kierowaniem gróźb karalnych oraz udziałem w bójkach i pobiciach. Początkowo ukrywał się poza granicami kraju. Wczoraj rano policjanci otrzymali informację, że mężczyzna spożywa alkohol za sklepem. Zaskoczony przez policjantów nie stawiał oporu. Decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany i umieszczony w zakładzie karnym.

Od stycznia ubiegłego roku 42-letni mieszkaniec Biłgoraja ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany w związku z kierowaniem gróźb karalnych oraz udziałem w bójkach i pobiciach chcąc uniknąć kary ukrywał się poza granicami kraju. Wczoraj w godzinach porannych policjanci Wydziału Kryminalnego biłgorajskiej komendy zatrzymali mężczyznę. 42-latek w chwili zatrzymania znajdował się w zaroślach w rejonie jednego ze sklepów na terenie Biłgoraja. Zaskoczony przez policjantów nie stawiał oporu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany i umieszczony w zakładzie karnym.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe