HRUBIESZÓW: POLICJANCI ZLIKWIDOWALI ROSNĄCĄ POD CMENTARZEM NIELEGALNĄ PLANTACJĘ

  • 24.08.2018, 12:47
  • www.lubelska.policja.gov.pl
HRUBIESZÓW: POLICJANCI ZLIKWIDOWALI ROSNĄCĄ POD CMENTARZEM NIELEGALNĄ PLANTACJĘ
Ponad 700 krzaków konopi indyjskich ujawnili i zabezpieczyli hrubieszowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. Nielegalna plantacja rosła nieopodal starego cmentarza na terenie gminy Mircze. Policjanci są na tropie jej właściciela.

Hrubieszowscy kryminalni pozyskali informację, że na terenie gminy Mircze może znajdować się nielegalna plantacja marihuany. Aby to sprawdzić, mundurowi wybrali się tam wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej.

Na polu uprawnym pomiędzy inną roślinnością mundurowi ujawnili krzaki konopi indyjskich. Funkcjonariusze zlikwidowali nielegalną plantację, która znajdowała się w okolicy starego cmentarza na terenie gminy Mircze.

Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 700 krzaków konopi. Nielegalna plantacja została zlikwidowana, zaś rośliny z niej pochodzące zostaną poddane badaniom laboratoryjnym na zawartość substancji narkotycznych.

Policjanci są na tropie właściciela nielegalnej plantacji.

Za powyższe przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

E. K

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe