ZNALEZIONE SZCZENIĘTA

  • 1.09.2018, 09:59 (aktualizacja 01.09.2018 10:01)
  • Marek Madej
ZNALEZIONE SZCZENIĘTA
Policjanci poszukują właściciela szczeniąt, które znalezione zostały na terenie gminy Siedliszcze. Na to nietypowe znalezisko natknął się okoliczny mieszkaniec. Cztery pieski znajdowały się w papierowej torbie. Funkcjonariusze zaopiekowali się czworonogami, a następnie przekazali je pod opiekę personelu schroniska dla zwierząt. Teraz mundurowi wyjaśniają kto porzucił szczenięta .

Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu szczeniąt w miejscowości Bezek Dębiński na terenie gminy Siedliszcze. Policjanci z komisariatu w Rejowcu ustalili, że mieszkaniec  tej miejscowości zauważył w rowie papierową torbę, z której dochodziły charakterystyczne odgłosy. Zainteresował się tym i zajrzał do środka. Okazało się, że były tam cztery małe pieski.  Funkcjonariusze zaopiekowali się małymi czworonogami do czasu przyjazdu pracowników schroniska dla zwierząt, którzy zabrali je pod swoja opiekę.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Teraz policjanci poszukują właściciela szczeniaków i wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do ich porzucenia. Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie zwierząt znęcanie się nad zwierzętami zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.


E.C.

http://www.lubelska.policja.gov.pl/#

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe