Wypadek z udziałem rowerzystki

  • 3.09.2018, 13:15
  • Marek Madej
Wypadek z udziałem rowerzystki
Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła 68-letnia rowerzystka, która została potrącona przez kierującą pojazdem marki Mazda. Wstępne ustalenia wskazują, że do zdarzenia doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przez kierującą osobówką. Zamojscy policjanci ustalają szczegóły wypadku i apelują o rozwagę.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotnie przedpołudnie w Zamościu na skrzyżowaniu ul. Koszary z ul. Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 26-letnia kierująca pojazdem marki Mazda wyjeżdżając z ul. Koszary zatrzymała się, aby udzielić pierwszeństwa przejazdu. Ruszając nie zauważyła jednak jadącej drogą dla rowerów 68-letniej cyklistki, która w tym czasie próbowała ominąć mazdę. Doszło do potrącenia, kierująca jednośladem przewróciła się na jezdnię. 68-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Obie uczestniczki wypadku były trzeźwe. Policjanci ustalają okoliczności i szczegóły wypadku.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Apelujemy o ostrożność! Pamiętajmy, że grupą uczestników ruchu drogowego, która najbardziej narażona jest na tragiczne skutki zdarzeń z ich udziałem są rowerzyści. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozwaga oraz skupienie na drodze spowodują, iż tych tragicznych zdarzeń z pewnością będzie mniej.

DKB

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe