PILNIE POTRZEBNA KREW DLA MICHAŁKA !!! KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC!

  • 8.10.2018, 14:19
  • Marek Madej
PILNIE POTRZEBNA KREW DLA MICHAŁKA !!! KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC!
Już w najbliższy poniedziałek tj. 15 października 2018 , pod budynkiem KWP w Lublinie przy ul. Narutowicza 73 w godzinach 9-13 zorganizowana zostanie zbiórka krwi dla 10 letniego Michałka syna naszej koleżanki , policjantki z KMP w Białej Podlaskiej. Gorąco zapraszamy Państwa do uczestnictwa w akcji. Nasz udział w zbiórce jest darem życia dla chłopca .

Jedna z naszych koleżanek - policjantka z Wydziału Kryminalnego KMP w Białej Podlaskiej, usłyszała straszną diagnozę na temat choroby jej 10-letniego syna Michała. Chłopiec ma aplazję szpiku kostnego, czyli jego szpik zupełnie przestał działać. Aby żyć Michał musi przejść przeszczep szpiku kostnego, wobec czego rozpoczęły się poszukiwania dawcy.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Michał żyje obecnie dzięki transfuzjom krwi, które odbywają się co drugi dzień. Aby pomóc Michałkowi potrzebne jest nasze wsparcie. Stąd też apel do policjantek i policjantów oraz pracowników Policji garnizonu lubelskiego o udział w zbiórce krwi. Z apelem o wsparcie kierujemy się także do zaprzyjaźnionych służb mundurowych naszego województwa. 

R.L.R.

www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe