SZYBKA REAKCJA POLICJANTÓW I ZDECYDOWANE DZIAŁANIE ZAPOBIEGŁY TRAGEDII

  • 9.10.2018, 11:25
  • Marek Madej
SZYBKA REAKCJA POLICJANTÓW I ZDECYDOWANE DZIAŁANIE ZAPOBIEGŁY TRAGEDII
Dzięki interwencji policjantów, mieszkaniec gm. Chełm zamierzający popełnić samobójstwo, bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy. O zachowaniu zdesperowanego mężczyzny powiadomił mundurowych jeden z członków rodziny. Jego właściwa reakcja i skuteczne działanie chełmskich policjantów niewątpliwie zapobiegły tragedii.

Wczoraj dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej w stodole w jednej z miejscowości w gm. Chełm. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie. Z uwagi na fakt, że 41-letni desperat znajdował się na wysokości z założoną na szyi pętlą, potrzebna była natychmiastowa reakcja. Funkcjonariusze wykorzystując rozmowę z nim podeszli bliżej. W pewnej chwili jeden przytrzymał go, uniemożliwiając tym samym skok, a drugi w tym czasie odciął pętlę od belki, do której była przymocowana.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Mężczyzna został oddany pod opiekę załogi karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala.

Niewątpliwie szybkie i zdecydowane działanie policjantów, jak też właściwa reakcja zgłaszającego zapobiegły tragedii.

E.C.

www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe