WPADŁ, BO ZASNĄŁ

  • 9.10.2018, 11:47
  • Marek Madej
WPADŁ, BO ZASNĄŁ
W dość nietypowy sposób wpadł w ręce policjantów 20-latek, który ukradł kable rozruchowe z holownika. Mężczyzna po dokonanej kradzieży wrócił do pojazdu i tam zasnął. Jak się okazało, na swoim koncie ma więcej czynów zabronionych i w dodatku nie działał sam. Mundurowi zatrzymali również jego 30 – letniego kuzyna. Mężczyznom udowodniono m.in. kradzieże z włamaniem do sklepu, myjni i pojazdów.

Wczoraj rano patrol ruchu drogowego został powiadomiony przez mężczyznę, że idąc drogą zauważył motorower, obok którego leżały kable rozruchowe, które rozpoznaje jako swoją własność.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Mundurowi razem ze zgłaszającym skierowali się w stronę należącego do niego holownika. Faktycznie, przypuszczenia mężczyzny potwierdziły się.  W pojeździe brakowało wspomnianych kabli.

Podczas sprawdzania holownika,  na leżance za firanką policjanci zauważyli śpiącego młodego mężczyznę. Obudzony przez funkcjonariuszy 20-latek nie potrafił logicznie wyjaśnić, jak się tam znalazł i co tam robił. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 20 – latek na swoim koncie ma inne kradzieże. Razem ze swoim 30 – letnim kuzynem kilkukrotnie włamywali się do myjni samochodowych, do pojazdów oraz sklepu. Część skradzionego mienia udało się odzyskać. Sprawa ma charakter rozwojowy.

E.D.

www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe