KOLIZJA Z AWANTURĄ W TLE

  • 6.11.2018, 12:53 (aktualizacja 07.11.2018 12:57)
  • Marek Madej
 KOLIZJA Z AWANTURĄ W TLE
Po północy kobieta jadąca oplem wjechała czołowo w samochód ciężarowy. Kierująca i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Mieszkanka Tyszowiec nie była w stanie poddać się badaniu sprawdzającego stan trzeźwości, została pobrana krew do badań. Kierowcy dafa nic się nie stało, był trzeźwy.

    Jak wynika z relacji kierującego dafem, mieszkańca gm. Werbkowice, jechał swoim pasem jezdni w kierunku Hrubieszowa. W miejscowości Tyszowce na ulicy Wiejskiej zobaczył, że wprost na niego jedzie samochód osobowy. Zatrzymał się i zaczął dawać sygnały świetlne kierującemu osobówki aby zjechał na swój pas. Nic to nie pomogło i opel corsa uderzył czołowo w ciężarówkę. Znajdujący się na miejscu patrol zabezpieczył miejsce zdarzenia i sprawdził stan trzeźwości kierującego dafem, mężczyzna był trzeźwy.

   19-letnia kierująca, która była już w karetce, nie była w stanie poddać się badaniu ze względu na stan upojenia alkoholowego. Pasażer opla zaraz po zdarzeniu uciekł, ale po chwili wrócił do samochodu i on również został zabrany przez karetkę do szpitala. Jego stan również wskazywał na to, że spożywał alkohol. W rozmowie z mundurowymi powiedział, że był na 18-tce gdzie spożywał alkohol. Na miejsce zdarzenia została skierowana grupa procesowa. Funkcjonariusze przesłuchali świadków i przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów biorących w nim udział.

    W trakcie obsługi zdarzenia policjanci zostali zwyzywani przez postronnych mężczyzn. Mundurowi poinformowali ich, aby ci uspokoili się i nie przeszkadzali w czynnościach służbowych. Na moment to pomogło, ale za chwilę strażak z OSP poinformował funkcjonariuszy, że za samochodem ciężarowym, który brał udział w zdarzeniu szarpie się dwóch mężczyzn. Byli to ci sami mężczyźni, którzy utrudniali policjantom czynności służbowe. W momencie kiedy szarpiący się zauważyli mundurowych zbliżających się do nich ponownie zaczęli do nich krzyczeć słowa obelżywe i uciekać. Jeden z mężczyzn został zatrzymany po przebadaniu stanu trzeźwości okazało się że ma prawie 2 promile. Obaj mężczyźni odpowiedzą za znieważenie funkcjonariuszy. Awanturnicy są znani policjantom, to nie był ich pierwszy raz gdy łamią prawo.

AL

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe