TRAGICZNY FINAŁ WĘDKOWANIA

  • 7.11.2018, 14:43 (aktualizacja 07.11.2018 15:42)
  • Marek Madej
 TRAGICZNY FINAŁ WĘDKOWANIA
Wczoraj na terenie stawów rybackich w m. Kulików w gm. Sułów doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Utonął 50-letni mieszkaniec Zamościa, który pływając po zbiorniku łódką łowił ryby. Okoliczności wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na terenie zalewu w m. Kulików, gdzie utonął 50-letni mieszkaniec Zamościa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w czasie, gdy mężczyzna stojąc na łódce w odległości około 40 m od brzegu zarzucał wędkę nagle łódka przewróciła się, a 50-latek znalazł się w wodzie. Będący na brzegu mężczyźni usłyszeli wołanie o pomoc, zlokalizowali miejsce skąd ono dochodzi i natychmiast ruszyli na ratunek. Nie zdołali pokonać zabezpieczeń łodzi przymocowanych do brzegu, dlatego też jeden z nich rozebrał się i zaczął płynąć w kierunku tonącego, a drugi w tym czasie zaalarmował służby ratunkowe.

Niestety pomimo natychmiast podjętej akcji ratunkowej nie udało się uratować tonącego. Po kilku godzinach od zgłoszenia płetwonurkowie z Państwowej Straży Pożarnej wyłowili z wody ciało mężczyzny.

Czynności na miejscu wypadku policjanci wykonali pod nadzorem prokuratora, który zdecydował o zabezpieczeniu ciała mężczyzny do dalszych badań. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli na wyjaśnienie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

D.K-B.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe