PODZIĘKOWANIA DLA 22-LATKA ZA WZOROWĄ POSTAWĘ

  • 27.11.2018, 12:01 (aktualizacja 27.11.2018 12:32)
  • Marek Madej
 PODZIĘKOWANIA DLA 22-LATKA ZA WZOROWĄ POSTAWĘ
Komendant Powiatowy Policji w Krasnymstawie mł. insp. Wioletta Pawluk podziękowała Panu Krystianowi za wzorową postawę obywatelską. Dzięki jego reakcji udaremniona została jazda nietrzeźwemu kierowcy samochodu.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 18 listopada br. po godz. 19:00. Pan Krystian podejrzewając, że mężczyzna jadący pojazdem marki Opel w kierunku Chełma może być nietrzeźwy więc pojechał za nim. O swoich przypuszczeniach poinformował dyżurnego Policji. Następnie w miejscowości Siennica Nadolna podjął działania uniemożliwiające mężczyźnie dalszą jazdę. Gdy kierujący pozostawił samochód i próbował się oddalić wskazał przybyłym na miejsce funkcjonariuszom istotne informacje, które skutkowały zatrzymaniem nietrzeźwego kierującego. 27-letni mieszkaniec gm. Nielisz odmówił poddania się badaniu alkomatem, dlatego została od niego pobrana krew do badań, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Dziś Pan Krystian odebrał podziękowania i gratulacje od Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie mł. insp. Wioletty Pawluk. Podkreśliła ona, iż takie zachowanie zasługuje na szczególne wyróżnienie i życzyła wszelkiej pomyślności.

P.W.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe