ODNALEZIONO ROWER

  • 27.11.2018, 12:40 (aktualizacja 27.11.2018 12:47)
  • Marek Madej
ODNALEZIONO ROWER
Policjanci pełniący nocną służbę na terenie Hrubieszowa, odnaleźli rower zaparkowany przy ulicy Listopadowej. Jednoślad nie był w żaden sposób zabezpieczony przed kradzieżą. Teraz zguba czeka na właściciela w komendzie policji.

W piątek po godzinie 23:00 policjanci w trakcie patrolu ulicy Listopadowej zauważyli, że przed wejściem do Szkoły Podstawowej Nr 1 stoi zaparkowany rower. Jednoślad marki Superior Albatros koloru szarego, nie był w żaden sposób zabezpieczony przed kradzieżą.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Na miejscu nie ustalono żadnych osób do których mógłby należeć jednoślad. Policjanci zabezpieczyli odnalezione mienie. Bliższych informacji na temat odnalezionego roweru można zasięgnąć w tutejszej jednostce policji pod numerem telefonu 84-696-62-80.

E. K.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe