KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  • 29.11.2018, 11:24 (aktualizacja 29.11.2018 11:31)
  • Marek Madej
 KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa po raz kolejny przyczyniła się do ukarania nieodpowiedzialnego kierowcy. Tomaszowscy policjanci skrupulatnie weryfikują każde zagrożenie naniesione przez obywateli na mapę. Podczas jednej z takich kontroli w miejscowości Nowy Przeorsk okazało się, że kierujący Volkswagenem znajduje się w stanie po użyciu alkoholu, a poza tym nie ma uprawnień do kierowania tym pojazdem.

Aktywna współpraca społeczeństwa i policji z wykorzystaniem Krajowej Mapy Zagrożeń skutkuje zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa w ich miejscach zamieszkania.  Po raz kolejny mapa okazała się „strzałem w dziesiątkę”. Wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Nowy Przeorsk funkcjonariusze z KPP Tomaszów Lubelski realizowali zadania związane z weryfikacją zagrożeń, które zostały zasygnalizowane przez społeczeństwo na Krajowej Mapie Zagrożeń. Podczas jednej z kontroli drogowych okazało się, że kierowca Volkswagena znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Ponadto 21-letni mieszkaniec gm. Jarczów nie posiada uprawnień do kierowania tym pojazdem. W związku z tym mężczyzna musiał zrezygnować z dalszej jazdy. Teraz za swoje czyny będzie odpowiadać przed sądem.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

    To właśnie poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Z myślą o tym powstała Krajowa Mapa Zagrożeń.

M.R.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe