ZAPROSZENIE NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ

  • 29.11.2018, 11:48
  • Marek Madej
Komendant Powiatowy Policji w Rykach zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych. Odbędzie się ona 3 grudnia br. o godzinie 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach przy ul. Dolnej 2. Spotkaniu będzie przyświecało hasło "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - Możesz mieć na nie wpływ”. Serdecznie zapraszamy.

Komenda Powiatowa Policji w Rykach realizuje szereg działań i przedsięwzięć prewencyjnych, których celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Wśród tych działań są debaty społeczne ujęte w cykl spotkań "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ". Pełnią one funkcję dialogu pomiędzy społeczeństwem, a Policją. Dają możliwość wymiany wzajemnych oczekiwań i informacji oraz wskazania obszarów i  miejsc, które według mieszkańców wymagają większego zainteresowania ze strony organów ścigania.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Najbliższa debata społeczna jest debatą ewaluacyjną poświęcona zostanie m.in. bezpieczeństwu osób starszych. Ponadto zostaną omówione podjęte działania w tym zakresie ustalone na poprzedniej debacie.

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia br. o godz. 16.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach przy ul. Dolnej 2.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

R.W.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe