TRAGICZNY POŻAR DOMU WIELORODZINNEGO

  • 29.11.2018, 12:14 (aktualizacja 29.11.2018 12:20)
  • Marek Madej
TRAGICZNY POŻAR DOMU WIELORODZINNEGO
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru do którego doszło wczoraj przy ul. Piłsudskiego w Hrubieszowie w budynku wielorodzinnym. Niestety w ogniu zginęły dwie osoby.

Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru do którego doszło wczoraj po godzinie 18:00 na osiedlu bloków przy ulicy Piłsudskiego w Hrubieszowie. Na miejsce przybyły służby ratownicze. W trakcie działań gaśniczych w palącym się mieszkaniu odnaleziono dwa ciała, 58-letniej kobiety i 68-letniego mężczyzny.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Jak wynika z ustaleń inni mieszkańcy bloku nie doznali żadnych obrażeń ciała, samodzielnie opuścili swoje mieszkania i noc spędzili u swoich rodzin. Pożar prawdopodobnie powstał od niedopałka papierosa.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Poniesione w wyniku pożaru straty oszacowano wstępnie na kwotę ponad 150 tys zł.

E. K.

http://hrubieszow.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe