POŻAR MIESZKANIA

  • 3.12.2018, 10:09
  • Marek Madej
W jednym z mieszkań 2-piętrowego bloku na ul. Andersa w Tomaszowie Lubelskim doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Podczas akcji gaśniczej ujawniono zwłoki 92-letniego mężczyzny.

W sobotę tuż po godz. 17:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim został powiadomiony o pożarze mieszkania 2-piętrowego bloku na ul. Andersa w Tomaszowie Lubelskim. W trakcie akcji gaśniczej wewnątrz mieszkania na łóżku ujawniono zwłoki. Ustalono, że jest to ciało 92-letniego właściciela mieszkania. Służby powiadomiła jedna z sąsiadek. Kobieta zauważyła wydobywające się z mieszkania kłęby dymu, które uniemożliwiły wejście do pomieszczenia. Z ustaleń policji wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej materaca na którym leżał mężczyzna. W trakcie działań ratowniczo-gaśniczych z pozostałych mieszkań ewakuowano 25 osób.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora, a także biegły z zakresu pożarnictwa prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Po zakończonej akcji mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań.

M.R.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe