Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 06:49
Przeczytaj!

KOLEJNE SPORTOWE SUKCESY CHEŁMSKIEJ POLICJANTKI

Kolejne cztery medale w pływaniu zdobyła w listopadzie mł. asp. Iwona Panas. Zawody w pływaniu zimowym rozgrywane były na rzece Brda w Bydgoszczy. Z kolei Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu odbyły się w Szczytnie. Zawodniczka pokonywała dystanse od 100 do 450 metrów. Start i wygrane w tych zawodach umożliwiły jej zdobycie 1, 2 i 3 miejsca na podium. Utrzymanie dobrej formy zawdzięcza regularnym treningom na otwartych zbiornikach wodnych i krytych pływalniach. W wolnych chwilach relaks znajduje w bieganiu i jeździe na rowerze.

Listopad był pasmem sportowych sukcesów w pływaniu mł. asp. Iwony Panas. Policjantka z chełmskiej komendy od lat pasjonuje się sportem. W ostatnim czasie skupiła się głównie na pływaniu. Regularnie trenuje i uczestniczy w sportowych zawodach pływackich. Zdobyła już 5 medali w pucharze świata w pływaniu zimowym na Łotwie.

Kolejne 2 wywalczyła w pływaniu zimowym na rzece w Bydgoszczy. Ostatnie 2 zdobyła w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych w Pływaniu zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Regularne treningi i determinacja w dążeniu do celu pomagają jej w zdobywaniu miejsc na podium. Nie przeszkadzają jej przy tym warunki atmosferyczne, które towarzyszą pływaniu zimowemu.