KTO ROZPOZNAJE WŁAMYWACZY?

  • 5.12.2018, 14:43 (aktualizacja 05.12.2018 14:48)
  • Marek Madej
 KTO ROZPOZNAJE WŁAMYWACZY?
Puławscy policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy usiłowali włamać się do automatu myjni samochodowej. Swoim działaniem uszkodzili automat powodując straty w wysokości 45 tysięcy złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały zainstalowane na myjni kamery. Osoby, które je rozpoznają prosimy o kontakt pod nr tel. (81) 889-02-10 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Do włamania doszło 12 listopada br w Puławach. Dwóch sprawców usiłując włamać się do automatów poodginali osłony i uszkodzili maszynę. Spowodowali straty w wysokości ponad 45 tysięcy zł. Całe zdarzenie zarejestrowały zainstalowane na myjni kamery monitoringu. Zwracamy się z apelem do osób, które rozpoznają sprawców tego przestępstwa. Informacje w tej sprawie, można przekazać anonimowo pod nr tel. (81) 889-02-10 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego pod nr tel. (81) 889 03 31.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe