Zapraszamy na debaty społeczne

  • 6.12.2018, 13:26 (aktualizacja 06.12.2018 13:33)
  • Marek Madej
Komenda Miejska Policji w Zamościu w ramach cyklu debat społecznych realizowanych pod hasłem: "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ!" organizuje ogólnodostępne spotkania z lokalną społecznością. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Łabunie i Komarów zapraszamy w dniu 11 grudnia 2018 roku do Domu Kultury w Łabuniach, natomiast mieszkańców gminy Skierbieszów i Sitno zapraszamy następnego dnia – 12 grudnia 2018 roku do Gminnego Ośrodka Kultury w Skierbieszowie.

Szanowni mieszkańcy,

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w kolejnych już spotkaniach realizowanych w ramach cyklu debat społecznych "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ!".

Dla mieszkańców gminy Łabunie i Komarów spotkanie odbędzie się w dniu 11 grudnia 2018 roku w Domu Kultury w Łabuniach i rozpocznie się o godzinie 11:00.

Mieszkańcy gminy Skierbieszów i Sitno będą mieli możliwość porozmawiania z policjantami na temat lokalnego bezpieczeństwa o godzinie 11:00 w dniu 12 grudnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Skierbieszowie.

Tematem przewodnim debat będzie stan bezpieczeństwa na terenie poszczególnych gmin oraz omówienie zagrożeń, z którymi mogą spotkać się osoby starsze. Uczestnikom zostaną również przybliżone zasady działania policyjnych aplikacji mobilnych tj. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, Moja Komenda oraz program „Dzielnicowy bliżej nas”.

Debaty będą również możliwością do porozmawiania z lokalnymi policjantami z Posterunku Policji w Łabuniach i Skierbieszowie. Mają one, bowiem charakter dyskusji mającej na celu zdiagnozowanie realnych oczekiwań mieszkańców wobec instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa oraz wypracowanie propozycji rozwiązań wpływających na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Na pytania w sprawie debaty odpowie Państwa dzielnicowy. Serdecznie zapraszamy!
D.K-B.

http://zamosc.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe