DACHOWANIE W WÓLCE BISKIEJ

  • 09.01.2019, 09:53 (aktualizacja 09.01.2019, 09:56)
  • Marek Madej
DACHOWANIE W WÓLCE BISKIEJ
Wczoraj pomiędzy m. Wólka Biska a Bidaczowem w wyniku niedostosowania prędkości do warunków jazdy doszło do zdarzenia drogowego.

Lancia, którą kierowała 25-letnia kobieta wpadła w poślizg, a następnie dachowała do przydrożnego rowu.

Wczoraj o godzinie 13:45 na trasie 2936L pomiędzy miejscowościami Wólka Biska i Bidaczów doszło do zdarzenia drogowego. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków jazdy, samochód marki Lancia wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie dachował wprost do przydrożnego rowu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń i zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierująca samochodem w chwili zdarzenia jechała sama, była trzeźwa. Za spowodowanie kolizji została pouczona.

Bądźmy ostrożni na drogach! Aura pogodowa nas nie rozpieszcza, ulice pokrywa niewidoczny lód zasypany śniegiem. Na śliskiej nawierzchni zmniejsza się przyczepność opon, a co za tym idzie wydłuża się droga hamowania i nasze bezpieczeństwo. Jeździjmy z prędkością dostosowaną do panujących warunków i zachowajmy bezpieczny odstęp od poprzedzającego pojazdu.

A.P.

http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/87096,Bilgoraj-Dachowanie-w-Wolce-Biskiej.html

 
 
Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe