Zamień 1% podatku na 1% dobra!

  • 11.01.2019, 11:52
  • Marek Madej
Zamień 1% podatku na 1% dobra!
To tak niewiele, a tak dużo można zmienić... ... pomóc nie tylko jednemu dziecku, a znacznie większej liczbie. Zbudujmy razem RODZINNY DOM!

Przez 28 lat wychowankowie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu stali się dorosłymi ludźmi. Z powodu ich ciężkiej niepełnosprawności nadal potrzebują wsparcia w postaci terapii, rehabilitacji, opieki. Zwłaszcza, że ich rodzice w nieunikniony sposób starzeją się i... odchodzą. Dziś nie ma dla nich godnej przyszłości.

 Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu jest Organizacją Pożytku Publicznego. To znaczy, że co roku mogą nam Państwo przekazać 1% swojego podatku.

 Dziękujemy wszystkim za przekazany nam 1% podatku za rok 2017. Łącznie udało się w ten sposób pozyskać 132,352,40 zł. Dzięki tej kwocie dofinansowaliśmy zakup 2 autobusów do dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu całej Zamojszczyzny (autobusy o nr rej. LZ 66944, LZ 68733). Wychowankowie mogą codziennie dojeżdżać do zamojskiego Ośrodka, rozwijać się i poprawiać swój stan zdrowia, korzystając z  zajęć  szkolnych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych! Mamy nadzieję, że w tym roku również możemy liczyć na Państwa wsparcie!

 

Jak przekazać 1% podatku? To bardzo proste!

 

Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce formularza zeznania podatkowego wpiszesz:

      ‒ numer KRS: 00000 57 364

      ‒ kwotę 1% swojego podatku.

 

Możesz pomóc nam w kampanii 1%. Jak to zrobić? Mamy kilka propozycji:

 ‒ promuj naszą kampanię na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram),

‒ powiedz innym w swoim otoczeniu o naszej organizacji i zachęć do przekazania nam 1 % podatku,

‒ przyjdź do nas po materiały promocyjne (plakat, ulotki) i udostępnij je w swoim środowisku lub miejscu pracy.

 

Jeżeli wiesz już komu przekażesz 1% podatku, to my zachęcamy Ciebie do wpłacenia darowizny dla Stowarzyszenia:

 

NUMER KONTA BANKOWEGO: 06 2030 0045 1110 0000 0384 5950

TYTUŁ WPŁATY: DAROWIZNA NA RODZINNY DOM.

 

Każda darowizna czy 1% podatku przekazany na rzecz Stowarzyszenia pomoże zbudować przyszłość dla osób z niepełnosprawnościami i da im RODZINNY DOM, gdy zabraknie im opieki rodziców.

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe