Skradli kosmetyki. Nagrała ich kamera

  • 12.01.2019, 10:38 (aktualizacja 12.01.2019, 10:46)
  • Marek Madej
Skradli kosmetyki. Nagrała ich kamera
Policjanci poszukują sprawców kradzieży, którzy w grudniu działając w krótkich odstępach czasu ukradli różnego rodzaju kosmetyki z jednej z puławskich drogerii. Straty oszacowano na kwotę ponad 1300 zł. Sprawców nagrała kamera zainstalowana w sklepie. Osoby, które ich znają bądź rozpoznają proszone są o kontakt w tej sprawie. Zapewniamy anonimowość.

Komenda Powiatowa Policji w Puławach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rożnych kosmetyków, do której doszło w grudniu ub.r. w jednej z puławskich drogerii. Dwoje sprawców, kobieta i mężczyzna po wejściu do sklepu ze stoisk z kosmetykami ukradli różnego rodzaju kosmetyków o wartości ponad 1300 zł. Całe zdarzenie zarejestrowały zainstalowane w sklepie kamery monitoringu. Są to: mężczyzna ubrany w ciemną kurtkę, który posiada krótko ścięte włosy i zarost na twarzy, a w chwili kradzieży na plecach miał założony niebieski plecak z napisem w kolorze białym oraz kobieta ubrana w niebieską kurtkę, niebieskie spodnie, szary szal, czarne sportowe buty, a  na prawym ramieniu posiada przewieszoną czarną torebkę. Kobieta ma długie brązowe włosy.

Puławscy policjanci zwracają się z apelem o pomoc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa. Policja prosi o przekazywanie wszelkich informacji w tej sprawie, a przede wszystkich informacji dotyczących sprawców do dyżurnego puławskiej komendy pod nr tel. (81) 889-02-90 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego pod nr tel. (81) 889-03-14. Zapewniamy anonimowość.

W.Ł.

 
http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/87241,Pulawy-Skradli-kosmetyki-Nagrala-ich-kamera.html
Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe