BUŚNO: SPOTKANIE KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH DIECEZJI ZAMOJSKO-LUBACZOWSKIEJ

  • 28.01.2019, 19:50 (aktualizacja 31.01.2019, 11:40)
  • Marek Madej
brzusno_koledowanie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W miniony piątek 25 stycznia w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Buśnie miało miejsce podsumowanie kolędowania misyjnego. 

Na tegoroczne podsumowanie na rzecz misji, przybyli kolędnicy misyjni z całej diecezji. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą Świętą o godz 13, której przewodniczył i słowo Boże wygłosił pasterz naszej diecezji bp Marian Rojek.

Ksiądz Andrzej Łuszcz,  podziękował wszystkim zaangażowanym w i tłumaczył, że takie kolędowanie misyjne to piękne dzieło, które z roku na rok się rozrasta i powiększa.

Wspólne świętowanie zakończył kulig, a także poczęstunek na świeżym powietrzu czyli pieczone na ognisku kiełbaski i bigos

 

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe