Tymczasowy areszt dla sprawców śmiertelnego pobicia

  • 31.01.2019, 11:10 (aktualizacja 31.01.2019, 11:29)
  • Marek Madej
 Tymczasowy areszt dla sprawców śmiertelnego pobicia
Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu zastosował w środę sąd dla sprawców brutalnego pobicia. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw. 21 i 31 latek pałkami pobili mężczyznę, który jadąc samochodem jednego z nich ochlapał błotem. W wyniku pobicia mężczyzna trafił do szpitala, jednak na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę  w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw.  Dwaj mężczyźni w wieku 21 i 31 lat pobili jednego z mieszkańców swojej miejscowości. Powodem ich agresji był fakt, że 38-latek chwilę wcześniej przejeżdżając samochodem ochlapał jednego z nich błotem pośniegowym.

Po tym zdarzeniu pieszy wraz ze znajomym pojechał  na posesję kierowcy. Tam mężczyźni  zadali mu liczne ciosy pałkami po całym ciele. Po zdarzeniu pokrzywdzony trafił do szpitala. Pomimo starań lekarzy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Sprawcy zostali zatrzymani przez krasnostawskich policjantów i osadzeni w policyjnym areszcie.  Doprowadzeni zostali także do prokuratury. W środę Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


P.W.

.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe