Zbiórka w Katedrze

  • 5.02.2019, 10:25
  • Marek Madej
Zbiórka w Katedrze
Uroczystą odprawę mszy zawdzięczamy pracownikom, uczniom i ich rodzicom z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu. Po wszystkich mszach wolontariusze zbierali datki na rzecz naszej inwestycji.

W dniu 3 lutego w Zamojskiej Katedrze była odprawiona przez Jego Eks. Księdza Biskupa Mariusza Leszczyńskiego Msza Św. w intencji powodzenia budowy kompleksu terapeutyczno-opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami w Zamościu przy ulicy Kresowej 24 pn. „Rodzinny Dom”. Inwestycję tę rozpoczęło w grudniu 2018 roku Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu. Tego dnia po wszystkich Mszach Świętych odbywała się zbiórka publiczna środków finansowych prowadzona przez wolontariuszy Stowarzyszenia. Dzięki hojności wiernych udało się zebrać kwotę 8008,35 zł.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Serdecznie dziękujemy Wszystkim wspierającym budowę Rodzinnego Domu.

 

 zdjęcia z Mszy

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe