Zbiórka w Katedrze

  • 05.02.2019, 10:25
  • Marek Madej
Zbiórka w Katedrze
Uroczystą odprawę mszy zawdzięczamy pracownikom, uczniom i ich rodzicom z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu. Po wszystkich mszach wolontariusze zbierali datki na rzecz naszej inwestycji.

W dniu 3 lutego w Zamojskiej Katedrze była odprawiona przez Jego Eks. Księdza Biskupa Mariusza Leszczyńskiego Msza Św. w intencji powodzenia budowy kompleksu terapeutyczno-opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami w Zamościu przy ulicy Kresowej 24 pn. „Rodzinny Dom”. Inwestycję tę rozpoczęło w grudniu 2018 roku Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu. Tego dnia po wszystkich Mszach Świętych odbywała się zbiórka publiczna środków finansowych prowadzona przez wolontariuszy Stowarzyszenia. Dzięki hojności wiernych udało się zebrać kwotę 8008,35 zł.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim wspierającym budowę Rodzinnego Domu.

 

 zdjęcia z Mszy

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe